IZDEVĪGĀKS PAR SODU IR ACID-BUF

Acid Buf ir produkts, kas iegūts no jūras aļģēm, un kam piemīt skābju neitralizācijas īpašības. Unikālā medus kārei līdzīgā struktūra palielina piesaistes virsmu skābēm. Blakus tam produktā ir 74 dabīgi, bioloģiski pieejami mikroelementi.

Izmēģinājumos 80 g dienas deva AcidBuf salīdzināta ar 160 g dienas devas sodas (Na bikarbonāta)

Acid Buf labāk kā soda palīdz kontrolēt spurekļa pH. Spurekļa pH svārstības no zema pH uz normālu un labu pH ir tās, kas ir bīstamākās. Jo biežāk notiek svārstības uz leju, jo bīstamāk. Normāla spurekļa vide vajadzīga, lai atgremotājs efektīvi izmantotu barības devu. Tāpat pie optimāla spurekļa pH tajā saražo taukskābes, kuras tiek izmantotas kā enerģijas avots. Visnevēlamākā no taukskābēm ir pienskābe. Savukārt pie lielām spurekļa pH svārstībām un zema pH samazinās etiķskābes un arī propionskābes ražošana. Abas nosauktās brīvās taukskābes ir vērtīgākās enerģijas nodrošinātājas.

ACID-BUF

90 % no laika ph virs 5,5

Na BIKARBONĀTS (SODA)
78 % no laika ph virs 5,5 

KONTROLE

58 % no laika ph virs 5,5 

Acid Buf, kā pierādīts izmēģinājumos, palielina barības izmantošanas efektivitāti par 8 %. Barības izmantošanas efektivitāte ir nozīmīgs rādītājs izmaksu samazināšanā. Spurekļa pH uzlabošanai un efektivitātes pacelšanai standarta produkts ir soda. Tomēr izmēģinājumos pierādīts, ka sodas iedarbība pie lielām spurekļa svārstībām ir minimāla un soda vairāk ir kā Na avots.

  • Ietaupi 2,5 centus barības devas izmaksās, piemērs: Acid-Buf dienas deva 80 g = 6,3 centi (salīdzinājumā ar 160 g sodas = 8,8 centi)
  • Palielini barības devas izmantošanas efektivitāti par 8% un iegūsti vairāk piena
  • Acid-Buf nodrošina pastāvīgi stabilu spurekļa pH vidi

Acid Buf ieguvumi:

  • Veselīgāks  spureklis
  • Uzlabota barības efektivitāte
  • Izmaksu samazināšana

ACID BUF

Citi raksti