Inovatīvi risinājumi

X-Bond

Mikotoksīnu kaitīgās iedarbības mazināšanai ieteicami produkti, kuru sastāvā ir māla minerāli, hidrolizēts raugs un enzīmi. Pateicoties X-Bond sastāvam, mikotoksīni tiek gan saistīti, gan deaktivizēti. X-Bond uzlabo kuņģa un zarnu trakta darbību un imūnsistēmu. To lieto efektīvai mikotoksikozes novēršanai un ārstēšanai.

X-Bond produktu sērija ietver trīskāršas iedarbības produktu mikotoksīnu problēmas novēršanai. Pateicoties laika gaitā pārbaudītai mikotoksīnu kontroles stratēģijai un ES apstiprinātām sastāvdaļām, X-Bond produktu klāsts ļauj atrisināt ar mikotoksīniem barībā saistīto problēmu, lai uzlabotu lauksaimniecības dzīvnieku veselību un ražību. Laiset arī rakstu: Kā Tu vari atpazīt mikotoksīnus?

Saista

Mālu minerāli un hidrolizēts raugs saista mikotoksīnus, lai tie nevarētu nonākt asinsritē

Deaktivē

Enzīmi pārveido mikotoksīnus netoksiskos metabolītos

Atbalsta

Individuāli pielāgots barības vielu saturs uzlabo zarnu, aknu un imūnsistēmas darbību

Mikotoksīnu ceļvedis

Lai mazinātu un novērstu barības piesārņojumu ar mikotoksīniem, Vilomix ir izstrādājis X-Bond. Pateicoties tā sastāvam mikotoksīni tiek gan saistīti, gan deaktivizēti. X-Bond uzlabo kuņģa un zarnu trakta darbību un imūnsistēmu.

Individualizēti risinājumi

Zvaniet


Inga (Kurzeme) 29240207

Ilze (Zemgale, Rietumvidzeme) 29189778

Zanda (Latgale, Austrumvidzeme) 26553868

Izplānosim, saražosim

Piegādāsim

Jūsu saimniecības mērķi var būt dažādi – augstāki izslaukumi, lielāki dzīvsvara pieaugumi un optimāla dzīvnieku veselība. Mēs, Vilomix Baltic, piedāvājam saražot minerālbarību atbilstoši Jūsu vajadzībām, iekļaujot sastāvā nepieciešamo mikroelementu un vitamīnu spektru un daudzumus, kā arī pievienojot specifiskas barības piedevas imūnsistēmas stiprināšanai un labākai lopbarības izmantošanai.

Minerālbarību un premiksu recepšu optimizāciju veic pieredzējuši speciālisti, daudzpusīgi novērtējot katra klienta vajadzības un rekomendējot atbilstošo risinājumu. Recepšu optimizācija tiek veikta izmantojot speciālas mūsdienīgas programmas. Uzņēmums nepārtraukti attīsta ražošanā izmantojamo izejvielu piedāvājumu un meklē iespējas produktu konkurētspējas palielināšanā.

Minerālbarību un premiksu receptēs tiek izmantots plašs izejvielu klāsts – vitamīni, mikroelementi, aminoskābes, enzīmi un speciālas piedevas.

Minimālā partija – 1 tonna.