Vilomix Baltic

SIA Vilomix Baltic ir moderns  lopbarības ražošanas uzņēmums, kurš ietilpst Vilomix International Holding A/S sastāvā.  Uzņēmums līdz 2014. gadam bija atpazīstams kā SIA "Baltic Feed". Tas ir specializējies minerālbarību un premiksu ražošanā.  Kopš 1995.gada ir uzkrājis nopietnu pieredzi šajā jomā. Uzņēmums savu produkciju piedāvā ne tikai Latvijas tirgū, bet arī eksportē uz Lietuvu, Igauniju, Somiju, Krieviju, Zviedriju. Apmēram 80% no kopīgā ražošanas apjoma tiek eksportēti ārpus Latvijas.

Uzņēmuma ražošanas līnijas (dozēšana, maisīšana un fasēšana) ir pilnībā automatizētas, kas ļauj efektīvi izmantot ražošanas jaudu. Uzņēmumā ir ieviesta minerālbarību ražošanas tehnoloģija augstas kvalitātes barības maisījumu ražošanai liellopiem, kas pēc kvalitātes ir analoga granulētai papildbarībai. Uzņēmumā ir veikti ieguldījumi, lai attīstītu arī laizāmās barības ražošanas tehnoloģiju un uzlabotu tās kvalitāti.

Vilomix Baltic darbību un attīstību virza tās darbinieku tiekšanās uz augstiem kvalitātes kritērijiem attiecībā uz piedāvātajiem produktiem un sniegtajiem pakalpojumiem. Uzņēmumā strādā mērķtiecīgi un lojāli speciālisti, soli pa solim attīstot uzticēto darbības un atbildības jomu.

Sākot ar 2014.gadu, visi Vilomix grupas meitasuzņēmumi, kas darbojas lopbarības speciālo produktu jomā, pārņem nosaukumu - Vilomix.