Jaunums Latvijas tirgū - Immu Lypsy

Latvijas tirgū ienāk vērtīgi produkti – Immu Lypsy E7000 un Immu Lypsy ADE, kas satur spureklī aizsargāto holīnu un ir papildināti ar E vitamīnu, cinku un organiskās formas selēnu.

Holīns tiek pieskaitīts pie vitamīniem, tomēr tas nav īsti vitamīns. Holīns ir visās dzīvnieku organisma šūnās un piedalās svarīgākajos vielmaiņas procesos. Tas pasargā aknas no taukainās deģenerācijas un iesaistās tauku vielmaiņā, kas tajās notiek. Holīns tiek sintezēts no metionīna un kolamīna, tomēr šī biosintēze nespēj apmierināt organisma prasības pēc holīna, tādēļ tas jāuzņem ar barību. Holīns nepieciešams aknu funkciju nodrošināšanai augstražīgām slaucamām govīm. Aknu loma ir brīvo taukskābju un glikozes ražošana glikoneoģenēzes procesā. Kad aknu kapacitāte izsmelta, tauki uzkrājas aknās un sākas ketonvielu veidošanās. To pazīstam kā ketozi. Holīna izmantošana no apēstās barības atgremotājiem ir ierobežota. 30 % uzņemtā holīna tiek absorbēta, bet pārējo atgremotājs izmanto nepilnvērtīgi. Holīns spureklī tiek ātri noārdīts. Tirgū varam atrast produktus, kuru sastāvā ir holīns, bet tas ir spureklī neaizsargāts un šajā gadījumā atgremotājiem nepiemērots. Savukārt spureklī aizsargātais holīns efektīvi veic aknu aizsardzības funkcijas, kā arī pozitīvi ietekmē piena tauku % un izslaukumu.

Immu Lypsy priekšrocības:

  • Nodrošina efektīvu aknu aizsardzību;
  • Labākai enerģijas maiņai augstražīgu govju ēdināšanā;
  • Ketozes un subklīniskās ketozes mazināšanai.

Immu Lypsy E7000 - produkts ar augstu E vitamīna saturu un aizsargāto holīnu.
Satur C, B6 un B12 vitamīnus, kas stiprina imunitāti.

Immu Lypsy ADE satur A, D, E vitamīnus un aizsargāto holīnu, iekļauts biotīns un daļa cinka ir organiskā formā. Vairāk piemērots tranzītperiodam.

Immu Lypsy

Produkti ar aizsargāto holīnu laktācijas sākumam un aknu veselības uzlabošanai

CITI RAKSTI