Kvalitātes sistēma

Vilomix produktu sastāvā ir augstas kvalitātes izejvielas un tie ir ražoti, ievērojot stingrus starptautiskos standartus, nodrošinot maksimālu drošību dzīvniekiem, cilvēkiem un videi.

Vilomix Baltic kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta saskaņā ar GMP+ standartu.

Vilomix koncentrējas uz kvalitāti un izejvielām. Mūsu klienti var būt droši, ka mūsu produkti ir ar augstu kvalitāti, kas tiek uzraudzīta un dokumentēta.

Pilnīga izsekojamība sākas ar izejvielām un beidzas ar gala produktu. Visas ienākošās izejvielas tiek pārbaudītas un reģistrētas. Tiek ņemti visu izejvielu paraugi, kā arī veiktas analīzes saskaņā ar plānu.

Ražošanas recepšu kontrole un ražošanas sistēma nodrošina augstu, vienotu kvalitāti. Izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas, visas izejvielas tiek precīzi dozētas un homogēni samaisītas. Sertificētā GMP+ kvalitātes sistēma nodrošina visu procesu ievērošanu.

Lopbarības drošība mums ir ārkārtīgi svarīga, un liela uzmanība tiek veltīta piesardzības pasākumiem, lai nodrošinātu, ka produkti tiek ražoti drošā un noslēgtā vidē.

Apskatiet Vilomix ražotni!

Apskatiet Vilomix ražotni!

Vilomix Baltic ir viena no 9 Vilomix grupas ražotnēm Eiropā. Visas ražotnes strādā pēc vienotiem principiem, bet Dānijas rūpnīcai ir vislielākā jauda, un tā piegādā premiksus un barības risinājumus klientiem visā pasaulē.

Apskatiet, kā Vilomix visu diennakti ražo klientam pielāgotus risinājumus, lai mūsu klientiem nodrošinātu efektīvu dzīvnieku audzēšanu.

Visās mūsu rūpnīcās mēs lielu uzsvaru liekam uz precizitāti, izsekojamību un kvalitāti kopumā, lai vienmēr piegādātu jums labākos produktus.

Noskatieties video!

Droši un uzticami

Vilomix produktu sastāvā ir augstas kvalitātes izejvielas un tie ražoti, ievērojot stingrus starptautiskos standartus, nodrošinot maksimālu drošību dzīvniekiem, cilvēkiem un videi.