Komplekss risinājums augstākai efektivitātei

Slaucamo govju ēdināšanas apsaimniekošana uz piensaimniecības rezultātiem atstāj lielāko ietekmi. Tai ir ievērojamas izmaksas, un šīs izmaksas ir saistītas arī ar ikdienas darba precizitāti.

Slaucamo govju spurekļa veselībai ir milzu ietekme uz govs efektivitāti. Tātad, jo veselāks govs spureklis, jo mazāk iepirktās barības saimniekam ir vajadzīgs. Jo veselāks spureklis, jo vairāk piena govs ražo no katra apēstā sausnas kilograma. Efektīva govs ražo pienu vismaz 1.5 reizes vairāk kā apēstie sausnas kilogrami dienā.

Veselam spureklim vajadzīga laba rupjā lopbarība, aprēķināta barības deva un vienādi precīzi samaisīta barības deva katru dienu un katrā maisīšanas  reizē. Lielākais izaicinājums ir praksē sagatavot vienādu barības maisījumu.

Barības maisījuma atšķirības visvairāk ietekmē, vai laicīgi tiek pamanītas rupjo lopbarību sausnas maiņas, bet tāpat arī, vai rupjo lopbarību katru dienu ieliek vienādu. Barības maisīšanas process aizņem daudz laika. Lai atvieglotu mazo piedevu svēršanas precizitāti, izmaisīšanos un reizē saīsinātu darba laiku maisījuma gatavošanai, piedāvājam kompleksu risinājumu, kur visas mazās barības sastāvdaļas kā sāls, soda, lopbarības kaļķis un slaucamo govju minerālpiedevas jau ir samaisītas kopā.

Attiecības, kādas ievēro minerālbarībai un klāt pievienotajām piedevām, katra saimniecība var piedāvāt savas. Bez pieminētajām piedevām klāt minerālbarībai iespējams pievienot urīnvielu, kas ir šodienas izdevīgākais risinājums kopējā proteīna apgādē. Urīnvielas precīza iemaisīšana ikdienas devā ir viens no faktoriem, lai tā patiesi iedotu ietekmi uz govs efektivitāti un mazinātu izmaksas. Komplekso risinājumu iespējams papildināt ar toksīnu inaktivētāju, dzīvo raugu, spurekļa bufervielām. Cilvēkam, kurš gatavo barības maisījumu vismaz piecu atvērtu maisu vietā ir tikai viens atvērts maiss, kur jau precīzi samaisīts un saimniecībai pielāgots maisījums, kas ikdienas dzīvi atvieglo un vienkāršo.

Vilomix Baltic piedāvājumā gatavs kompleksais risinājums ir produkts TMR Comfort. Koncepts piedāvā jau ikdienā populāru augstražīgu slaucamo govju minerālbarību, kura maisīta ar krītu, sāli un sodu. Minerālbarība satur slaucamo govju ēdināšanai augstus A, D, E vitamīnu līmeņus, kā arī papildus B grupas vitamīnu un biotīnu nagu veselībai, kā arī niacīnu aknu veselībai. Papildus nagu veselībai cinks (Zn) nodrošināts organiskā formā. TMR Comfort palīdzēs ietaupīt saimniecības darba resursus, bet govs ikdienā saņems vienādi precīzu devu.

IETAUPI LAIKU - IZMANTO GATAVU VILOMIX RISINĀJUMU

TMR COMFORT

Izcils komplekss minerālvielu maisījums slaucamām govīm

  • Nodrošina visus nepieciešamos mikroelementus un vitamīnus
  • Iekļauta soda un lopbarības kaļķis
  • Augsts A, D un E vitamīnu līmenis
  • Biotīns un B grupas vitamīni

Sazinies ar mums

CITI RAKSTI