Profimix Imuno – ganāmpulka ilgmūžībai

Slaucamo govju veselības nodrošināšana saglabā govis ilgam ražošanas ciklam, nodrošinot ilgmūžību. Tā kā govs sāk pelnīt tikai otrajā laktācijā, tad vairāk naudas kabatā paliek tam saimniekam, kurš ražīgu govi ganāmpulkā var noturēt ilgāk par trīs laktācijām. Iemesli govju izbrāķēšanai pie mums Latvijā pamatā ir somatiskās šūnas, neauglība un kāju veselība. Par veselības uzlabošanas stratēģiju runājot, vienmēr piemin imunitātes celšanu. Spēcīga imunitāte iespējama arī ražīgā ganāmpulkā, tikai par to vairāk jārūpējas. Imunitāti būtiski mazina dažādi stresi, sākot no pārblīvētības grupā, grupu biežām maiņām, ēdināšanas apsaimniekošanas, govs rutīnas neievērošanas un citiem. Stresi lielākoties ir cilvēka ierosināti un, pārdomājot apsaimniekošanu, tos var novērst vai mazināt. Imunitātes stiprināšanu ar ēdināšanu panāk, izmantojot paaugstinātas vitamīnu devas kombinācijā ar deficītākajiem mikroelementiem (Zn, Se).

Vilomix Baltic piedāvā izcilu, daudzpusīga risinājuma produktu Profimix Imuno – stiprākai imunitātei, auglības uzlabošanai un somatisko šūnu mazināšanai. Produkts satur augstu A, D, E vitamīnu devu, kā arī biotīnu, niacīnu un betaīnu. Produkta efektivitātei pievienots dzīvais raugs (Levucell 1077) un alfa amilāze – labākai cietes sašķelšanai barības devā. Līdz ar to šis produkts ļauj govij saražot vairāk enerģijas no apēstās barības devas. Dzīvais raugs uzlabo skābbarības kokšķiedras pārstrādi, panākot labākas skābju attiecības spureklī, caur ko pieaug B grupas vitamīnu sintēze. Produktā pievienotais Mg papildus palīdz zāles skābbarības kokšķiedras izmantošanai. Jebkuras slaucamas govs barības devā ir cieti saturošie barības līdzekļi – graudi, kukurūzas graudi, kukurūzas skābbarība. Cietes pilnvērtīgāku izmantošanu nodrošina alfa amilāzes ferments, ļaujot govij tikt pie augstākas enerģijas. 

Vilomix Baltic stratēģija ir pilnvērtīgāk izmantot jau apēsto. Analizējot ražīgu slaucamo govju mēslu paraugus, zināms, ka pat līdz 4% cietes atrodam mēslos, kas novērtējami kā cietes zudumi. Izēdinot cieti šķeļošo alfa amilāzes fermentu, šos zudumus var samazināt zem 1%. Tas ir ieguvums govij un arī saimnieka naudas makam. Izēdinot Profimix Imuno papildus tradicionālajai barības devai, panākam govs imunitātes stiprināšanu īsā laikā, kas rezultējas ar labāku reproduktīvo veselību un apaugļošanos. Produkta unikālais sastāvs, kombinējot vitamīnus un gremošanas uzlabošanu, veicina somatisko šūnu mazināšanu. Ieguvums ir veselāka govs.

Profimix Imuno

  • Stiprākai imunitātei
  • Auglības uzlabošanai
  • Somatisko šūnu mazināšanai
  • Pilnvērtīgai cietes izmantošanai
  • Labākai kokšķiedras sagremošanai

Iepakojums: 20 kg

Deva: 100 g/govij dienai

Sazinies ar mums

CITI RAKSTI