Latvijas junioru čempions Brevo labprāt ēd Farm Dog

Stāsta Brevo saimniece Antra:

Brevo (VOM AURLING LAND) ir melnais, garspalvainais vācu aitu suns. Pašlaik Brevo ir gads un 3 mēneši. Man dzīvē ir bijuši trīs vācu aitu suņi. Brevo ir ceturtais. Iepriekšējiem vācu aitu suņiem krāsojums bija melns ar rudu.

Brevo tēti, garspalvaino vācu aitu suni, draudzene atveda uz Latviju. Sapratu, ka arī ļoti vēlos tieši tādu. Ļoti mīlu šo suņu šķirni!

Brevo tētis – Sargo (Sobaka Severa Sargo). Mamma – Aura (Aura Marmor Algiz). Abi vecāki ir vairākkārtēji Latvijas čempioni un parādījuši lieliskus rezultātus izstādēs.

Brevo opis – Avatars (DE ORSE MAK FLAI AVATAR) ir viens no labākajiem vaislas suņiem. Arī Brevo 2023.gada vasarā ieguva Latvijas junioru čempiona titulu.

Brevo savu vārdu ieguva samērā vienkārši. Pēc kluba noteikumiem vārdam vajadzēja sākties ar burtu "B". Mans iepriekšējais vācu aitu suns bija Revo, tā kā atlika pievienot burtu "B", un sanāca Brevo.

Katrs rīts mums ar Brevo sākas ar skrējienu un treniņu pie jūras. Atkārtojam suņu treniņos apgūto. Mums ar Brevo ir paveicies ar suņu skolas kinologiem. Daudz esam apguvuši, bet daudz vēl jāapgūst. Šī ziema mūs lutina ar sniegu. Pēc rīta treniņa var izbaudīt arī ziemas priekus. Kad rīta skrējiens noskriets, Brevo ar lielu apetīti brokasto.

Izvēloties barību Brevo, viennozīmīgi izvērtēju barības sastāvu. Ja iespējams, pārrunāju ar suņu saimniekiem, kuri lieto šo barību. Vēroju Brevo pašsajūtu. Jau 7 mēnešus, 2 reizes dienā, Brevo ēd "Farm Dog" barību. Šo barību Brevo pieņēma ļoti ātri un ēd to ļoti labi. Suņa pašsajūta ir superīga. Esmu atradusi savam sunim piemērotāko.

Paldies Farm Dog!

FARM DOG TOTAL

FARM DOG ACTIVE

FARM DOG LIGHT