Latvijas junioru čempions Brevo pavasarī

Stāsta Brevo saimniece Antra:

Atnācis pavasaris. Rīts un vakari daudz gaišāki, tādējādi rodas vairāk iespēju izbraukt dabā. Mēs ar Brevo bieži braucam uz Bernātu mežu un jūru, kur Brevo jūtas ļoti labi. Var izskrieties no visas sirds. Brevo ir ļoti aktīvs, nenogurdināms suņu puika. Mežā un pie jūras Brevo ļoti aktīvi meklē dažādus lūzušus koka zarus, vislabprātāk samērā lielus. Tos Brevo nēsā, velk un met pa gaisu līdz spēku izsīkumam. Laikam cenšas parādīt, cik daudz viņam ir enerģijas. Ūdens pudele kabatā ir neatņemama pastaigas sastāvdaļa, savādāk pēc fiziskām aktivitātēm arī jūras ūdens liekas vilinošs un garšīgs.

Viena no Brevo mīļākām rotaļlietām ir dažāda izmēra bumbiņas. Mazās bumbiņas bieži atrodamas Brevo būdā. Kad no rītiem dodamies uz jūru, Brevo zina, ka pie jūras būs bumbiņa un rotaļa. Viņam ir zināms, kurā kabatā tā atrodas. Ziemā, kad bija dziļš sniegs, tumsā mums izdevās vairākas bumbiņas pazaudēt. Par to Brevo bija lieli uztraukumi.

Brevo ir viens no suņiem, kuram ļoti patīk ūdens un peldēšana. Vasarā viss tas ir super, bet ziemā un pavasarī cenšos atturēt no peldes. Brevim gadalaiks neeksistē, viņš varētu peldēt visos gada mēnešus. Šajā martā neizdevās novērst Brevo no iekļūšanas ūdenī. Mēs apmeklējām vietu, kur bija liels dīķis, un viņš nevarēja atteikties no kārdinājuma kārtīgi nopeldēties. Mājās Brevo mīļi sagaidīja lielais un skaļais suņu fēns.

Pavasarī Brevo aktīvāk atsāksies treniņi. Turpināsim trenēties, piedalīties izstādēs, baudīt dabu un pavasari.

Jau 8 mēnešus, 2 reizes dienā, Brevo ēd "Farm Dog" barību. Šo barību Brevo pieņēma ļoti ātri un ēd to ļoti labi. Suņa pašsajūta ir superīga. Esmu atradusi savam sunim piemērotāko.

Paldies Farm Dog!

FARM DOG TOTAL

FARM DOG ACTIVE

FARM DOG LIGHT