Sausā barība suņiem Riko

Visi suņi, lai kādi tie arī būtu - šķirnes vai bezšķirnes, ļoti aktīvi vai mazliet slinki, klēpja sunīši vai mājas sargi – ikviens no tiem savu saimnieku mīl ar beznosacījumu mīlestību. Mīlestība, ko dāvā mūsu četrkājainie draugi, vienmēr ir patiesa. Mēs priecājamies, ka, rūpējoties par viņiem, varam sniegt pašu labāko.

Latvijā ir tapusi sausā barība pieaugušiem suņiem RIKO ar vistu. Tā ir pilnvērtīga un sabalansēta kompleksā barība Jūsu sunim. Pilnībā nodrošina suni ar aminoskābēm, minerālvielām, vitamīniem un nepiesātinātajām taukskābēm. Barība nesatur alergēnus – soju un piena produktus – un tajā netiek izmantotas mākslīgās aromātvielas un krāsvielas.

Ar pārliecību varam teikt – RIKO ar vistu ir īstā barība saimnieka sunim!

Barojot savu suni vai kaķi ar sauso barību, ir vērts ņemt vērā dažus aspektus

Cilvēki savām ērtībām ir radījuši sauso barību suņiem un kaķiem. Šai barībai ir ļoti daudz labu īpašību: tā ir sabalansēta, pilnvērtīga un, salīdzinot ar svaigo barību, ilgi saglabā savu uzturvērtību. Tomēr gaļēdāju (suņu un kaķu) gremošanas sistēma nav īsti piemērota sausas barības uzņemšanai, tāpēc ir jāievēro daži barošanas nosacījumi. Kaķi jebkura veida barību uzņem, praktiski apguļoties pie trauka, un barības virzīšanās pa barības vadu nav traucēta. Savukārt suņi parasti barību no trauka uzņem stāvot, tādēļ cilvēkam ir jānodrošina, lai šis process noritētu bez problēmām. Vēlams, lai suņa bļodiņa atrastos uz statīva, kuram ir jābūt tik augstam, lai dzīvnieks, pieejot pie bļodas, neizliektu mugurkaulu, nepietuptos vai nenoliektu zemu galvu un kaklu. Galva un kakls tikai nedaudz jāpieliec, lai satvertu barību. Lai arī ir zināma suņa šķirne un tās augums, ļoti vēlams, lai bļodiņas statīva augstums būtu regulējams. Sausās barības virzīšanos pa barības vadu uzlabo arī tās kombinācija ar suņu barības konserviem vai iepriekšēja samitrināšana ar ūdeni. Nedrīkst aizmirst, ka gan sunim, gan kaķim vienmēr jābūt viegli pieejamam svaigam dzeramajam ūdenim.

Riko ar vistu 10 kg

Riko ar vistu 3 KG

Riko ar vistu 0,5 KG

Apskati visu piedāvājumu mīļdzīvniekiem