Latvijas junioru čempiona Brevo vasara

Stāsta Brevo saimniece Antra:

Vasarā ir super, kad laiks ir silts un dienas garas. Mans uzticamais draugs un kompanjons šajos piedzīvojumos ir mans suns Brevo. Katru dienu mēs izbaudām kopā dažādas aktivitātes, kas mūs satuvina un sniedz prieku. Tomēr vasara ir gadalaiks, kurā ļoti liela uzmanība jāpievērš arī dažādiem drošības pasākumiem.

Katru reizi, kad mēs ar Brevo dodamies pie dabas, es īpašu uzmanību pievēršu ērču kontrolei, rūpīgi pārbaudot viņa kažoku pēc pastaigas. Brevo kažoks ir biezs, tāpēc ar to vien nepietiek. Reizi piecās nedēļās dodu Brevo pret ērču tableti. Zinu, ka citi saimnieki pret ērcēm lieto skaustā pilināmus pilienus, Brevo tas neder, jo viņš ir liels ūdens mīļotājs.

Mūsu rīti sākas ar agru pastaigu pie jūras. Mēs bieži dodamies uz Bernātiem, kur plašās smilšu pludmales un dzidrais ūdens sniedz ideālu vidi mūsu piedzīvojumiem. Vienmēr līdzi ir Brevo mīļākā bumba, un mēs sākam dienu ar enerģisku spēli, mētājot bumbu pa pludmali. Brevo skrien pa smiltīm, ķer bumbu un atgriežas pie manis ar prieka pilnām acīm un plīvojošām ausīm.

Kad esam pietiekami izskraidījušies, mēs dodamies pie ūdens. Peldoties, es uzmanīgi izvēlos drošas vietas bez straujām straumēm vai bīstamiem priekšmetiem, lai nodrošinātu Brevo drošību ūdenī. Kad iemetu bumbu ūdenī, viņš ne mirkli nekavējoties peld pakaļ. Tas ir ne tikai lielisks treniņš, bet arī sniedz mums abiem lielu prieku. Iznākot no ūdens, viņš vienmēr izpurina ūdeni no sava biezā, melnā kažoka, apslacinot mani un visus tuvumā esošos. Brevo prieks ir nenovērtējams.

Bieži dodamies garākās pastaigās pa mežu, kur Brevo var izzināt jaunas smaržas un skaņas. Viņš ir ļoti ziņkārīgs un vienmēr atrod kaut ko interesantu, vai tā būtu kāda dzīvnieka pēda, vai interesants akmens. Mūsu pastaigas pa mežu ir ne tikai fiziski aktīvas, bet arī mentāli stimulējošas abiem. Karstās dienās es rūpējos, lai Brevo nepārkarst, piedāvājot viņam biežas ūdens pauzītes un ēnu, lai novērstu karstuma dūrienu. Lai Brevo būtu pietiekami hidratēts, vienmēr ņemu līdzi svaigu ūdeni un pārnēsājamo ūdens trauku, kā arī dažus viņa iecienītos kārumus.

Vakarpusē mēs bieži dodamies uz parku, kur satiekam citus suņus un viņu saimniekus. Brevo ir draudzīgs un sabiedrisks suns, tāpēc viņam ļoti patīk satikt citus suņus un spēlēties. Es bieži vien arī iepazīstos ar citiem suņu saimniekiem, un mums ir interesantas sarunas par mūsu mīluļiem, viņu paradumiem un barošanu. Lai Brevo vienmēr būtu drošībā un kontrolē, es izmantoju stipru pavadu un ērti piemērotu siksnu, it īpaši nezināmās vai aizņemtās vietās.

Atceros savākt atkritumus pēc Brevo, lai saglabātu tīru vidi gan mums, gan citiem dabas baudītājiem. Kad atgriežamies mājās, esam noguruši un laimīgi. Esmu ļoti pateicīga, ka mūsu ģimenē ir ienācis Brevo. Viņš ne tikai padara mūsu dienas priecīgākas, bet arī māca mums izbaudīt katru mirkli un būt pateicīgiem par vienkāršām dzīves lietām.

Šādi mēs kopā pavadām  vasaras dienas - pilnas prieka, piedzīvojumu un draudzības. Katra diena ar Brevo ir īpaša. Jūlijā būs gads, kopš Brevo 2 reizes dienā ēd "Farm Dog". Lietojot šo barību, Brevis ir ļoti aktīvs un suņa pašsajūta ir super.

Paldies Farm Dog!

FARM DOG TOTAL

FARM DOG ACTIVE

FARM DOG LIGHT